Zapraszamy na Nowe Forum,To Forum jest obecnie jako Archiwum i Historia

www.niepijemy.pl

seksoholizm zmagania

• Gedeon
2015/01/06 12:51 #1 przez Gedeon
seksoholizm zmagania was created by Gedeon
Witam
Szukam osób które są uzależnione od seksoholizmu .
Dość niedawno sam zdałem sobie z tego sprawę z tego i zamierzam udać się do terapeuty i poddać się terapia .
Szukam ludzi którzy maja ten sam problem .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Gedeon
2015/01/07 20:08 #2 przez Gedeon
Gedeon odpowiedział(a) w temacie Odp: Witam skutki uzależnienia
Witam ponownie i dziękuje za miłe przywitanie .
Na początku będę pisał może trochę nieudolnie ale jestem na etapie składanie własnych myśli .
Po wielu próbach zmiany i naprawy własnego życia ,przypadkowo odkryłem ze mam problem własnie z tym uzależnieniem .
Nie byłem wstanie wcześniej ocenić tego ponieważ od roku jestem z kobieta przy której nie miałem żadnych objaw .
Pomimo ze czuje sie szczęśliwy i panem własnego życia brakuje mi koncentracji,problem z prowadzeniem firmy ,ogromny chaos w głowie nie pewności siebie brak asertywności ,autoagresja ,cofanie sie itp.
Tych wymienionych objaw bylem świadom jak najbardziej , starałem sie naprawiać każdy z osobna i ulepszać powoli swoje życie .
Nie dawno podczas dyskusji z moja partnerka własnie o moich problemach ,odkryłem że jest jakiś punk zapalny tych małych problemików .
Skupiając swoje myśli na sobie pod Presją rozstania własnie odkryłem ten zapalnik .
Pamiętam swoje zachowania i życie sprzed roku .Do tej pory mam ciarki na plecach na samom myśl o o takim życiu .Mimo mojej świadomości na tamten czas nie byłem wstanie nad tym zapanowując .
Teraz jest ok ale spodziewam się nawrotu ,chce się przygotować na tą walkę ,wiem że taka będzie kiedy ? tego nie wiem .Jaki jest impuls że ze mnie w to wpycha ?też tego nie wiem .
Niebawem zaczynam terapię , bo nie chce żyć jak wcześniej ,nie chce stracić po raz kolejny kobiety na której mi zależny i nie chcę się poddać uzależnieniu .

Więcej
2015/01/07 20:21 #3 przez Moni74
Moni74 odpowiedział(a) w temacie Odp: Witam skutki uzależnienia
Terapia to bardzo dobra decyzja, popieram jak najbardziej, warto zawalczyć o swoje życie. Pisz, może być i nieskładnie, pisanie pomaga. Powodzenia Ci życzę %%-

Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-

• Rozpuda
2015/01/07 22:38 #4 przez Rozpuda
Rozpuda odpowiedział(a) w temacie Odp: Witam skutki uzależnienia
Witaj.Dobrze,ze wyciagasz wnioski i swiadomy zagrozenia chcesz ratowac siebie i swoj zwiazek przed upadkiem.Zgadzam sie,ze terapia to dobra decyzja.Trzymaj sie cieplutko.