Zapraszamy na Nowe Forum,To Forum jest obecnie jako Archiwum i Historia

 

www.niepijemy.pl

 

 

 

 
 
Moderator Działu Alkoholizm
 

Mam na imię Marcin i jestem alkoholikiem. Na forum zarejestrowałem się w lipcu 2019.
Dzieląc się swoim doświadczeniem, pomagam innym i sobie. Życie bez picia to coś, o co warto zadbać.
 

marcin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
paski

 
 
Moderator Działu Współuzależnień
 

Alex75

Aex75
Mam na imię Ania. Na forum zarejestrowałam się w styczniu 2019 roku w poszukiwaniu informacji, wsparcia i osób, które borykają się z problemem współuzależnienia. Był to moment, w którym o mało co nie straciłam wszystkiego, poświęcając się całkowicie walce o bliską mi osobę, walce, w której zatraciłam siebie. To co otrzymałam na forum przerosło moje oczekiwania. Przeczytałam wiele historii, w ktorych widziałam siebie. Pojawiła się nadzieja, że moje życie też może wyglądać inaczej. Dziś już jestem w innym miejscu i dużo zmieniłam ale praca nad sobą wciąż trwa. Małymi krokami zmieniam siebie i uczę cieszyć się życiem. Chętnie dzielę się doświadczeniem z osobami, które również chcą uwolnić się z pułapki współuzależnienia i zacząć żyć dla siebie.
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
paski