Zapraszamy na Nowe Forum,To Forum jest obecnie jako Archiwum i Historia

 

www.niepijemy.pl

 

 

 

 

Moni 74

moni74

Skarbnik Portalu pełni funkcję pomocową w sprawach finansowych Portalu, prowadzi kontrolę Tabeli Wpłat i Wydatków. Ma również dostęp do serwera niepijemy.pl, gdzie ma wgląd do środków finansowych tzw: Preapid, może również dokonywać opłaty z tych środków Usługodawcy serwera niepijemy i Domen. W przypadku jakichkolwiek błędów, korekcji informuje o tym Autora Portalu, który ponosi całkowitą odpowiedzialność za finanse Portalu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

paski

 

=========================================================================================================

Uwaga: Osoby, które dokonają wpłaty na konto Bankowe proszone są o krótką informację na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o dokonanej wpłacie, aby na bieżąco robić aktualizację wpłat, w innym przypadku gdy nie będzie powiadomień, aktualizacje będą robione co kwartal.

 

Osoby,które dokonują wpłat poprzez PayPal nie muszą podawać informacji,ponieważ PayPal wysyła informacje automatycznie o dokonanych wpłatach.

 

 

Można dokonać wpłaty za pomocą Konta  PayPal lub Karty Kredytowej, klikając w poniższy link "Przekaż Darowiznę"

 

 

 Tabela Wpłat

 

linia ruchomy obrazek 0387 

 

 

 

Portal "niepijemy" podjął współpracę z Księgarnią"Tolle" na zasadzie Programu Partnerskiego.
Co to oznacza ?
Każdy czytelnik,użytkownik,który za pośrednictwem"niepijemy" zakupi jakąkolwiek książkę w Księgarni "Tolle" to prowizja 7% od wartości zakupionej książki będzie przeznaczona na utrzymanie serwisu "niepijemy".
Jak to działa?
Chcąc wesprzeć Portal "niepijemy" powinniśmy wybierać książki za pomocą kliknięcia w link księgarni "Tolle" lub link wybranej książki,lub tematu,która znajduje się na stronach "niepijemy" czy "Koalkoholizm"
Kupując książkę to nie Ty płacisz prowizję,Twój zakup tej książki powoduje ,że Księgarnia "Tolle" płaci nam prowizję,która za Twoją przysługą zasila nasz tzw:Kapelusz.

 

Polecane Książki:

 

Uzależnienia

Rozwój Osobisty

Kształtowanie Osobowości

Poczucie Własnej Wartości

 

 linia ruchomy obrazek 0387

 

Dorosłe Dzieci Alkoholików


To ludzie którzy dorastali w domu z przynajmniej jednym rodzicem alkoholikiemm ich życie i rozwój zostały znacząco naruszone przez to doświadczenie. Większość dzieci które dorastały w takich warunkach w pewnym sensie, w wielu kwestiach, nigdy nie dorosły . Dorosłe Dzieci Alkoholików odczuwają skutki uzależnienia rodziców i dorastanie w patologicznych warunkach, nierzadko przez całe życie. W tym zagadnieniu przybliżymy co to jest DDA i najczęstsze problemy z jakimi się spotykają. Istnieje wiele fachowej literatury i placówek zajmujących się problemami i terapią ludzi dotkniętych tym „syndromem”. DDA mają swoje grupy wsparcia, tak jak alkoholicy często potrzebują terapii i pomocy psychologa.

 

 

Alkoholizm Chorobą Emocji

 

Alkoholicy upatrują najczęściej przyczyny swojego ciągłego picia lub okresowych wpadek w swoistej obsesji ciała.Istota choroby alkoholowej,jak wykazują na to wielomilionowe przykłady-tkwi jednak w emocjach,a zatem w samym charakterze i umyśle,którego głównymi cechami są najczęściej u alkoholika:Negatywne myślenie,niecierpliwość i niedojrzałość