Zapraszamy na nowe forum, to forum jest obecnie jako archiwum i historia

 

www.niepijemy.pl

 

 

 

hands

Jak leczyć Alkoholizm.? Współuzależnienie

Gdzie Alkoholik i Koalko może szukać pomocy.?

Na forum udzielamy wzajemnego wsparcia.

( Alkohol i Przemoc)

 

Dlaczego? Portal"niepijemy"

Jesteśmy ludźmi szukającymi drogi w  swoim życiu, drogi która gdzieś w swoim czasie się zagubiła, pogmatwała.gdzie alkoholizm lub  koalkoholizm pomieszał i sprawił pustkę lub problemy życiowe. Są wśród nas mężczyźni i kobiety-też i Dorosłe Dzieci Alkoholików. Spotykamy się tutaj na www.niepijemy.pl, dzielimy się swoim doświadczeniem,wspieramy się wzajemnie.
Łączy Nas Wspólna Droga, Wspólny Cel, oddajemy swoje problemy i radości. Wielu z nas korzysta z pomocy w swoich Grupach Wsparcia, w swoich miejscowościach.(Rodzina Alkoholika) Wielu z nas jest porozrzucanych po całym świecie i szukają pomocy. Wielu podejmuje Terapię. Na co dzień jednak żyjemy własnym życiem, swoimi sprawami czy to osobistymi czy zawodowymi.

 

Zgubione Dzieciństwo

Mamusiu - nie Pij

Więcej Szczegółów

Wsparcie Portalu"niepijemy"

winieta pp

Portal "niepijemy" podjął współpracę z Księgarnią"Tolle" na zasadzie Programu Partnerskiego.
Co to oznacza ?
Każdy czytelnik,użytkownik,który za pośrednictwem"niepijemy" zakupi jakąkolwiek książkę w Księgarni "Tolle" to prowizja 7% od wartości zakupionej książki będzie przeznaczona na utrzymanie serwisu "niepijemy".
Jak to działa?
Chcąc wesprzeć Portal "niepijemy" powinniśmy wybierać książki za pomocą kliknięcia w link księgarni "Tolle" lub link wybranej książki,lub tematu,która znajduje się na stronach "niepijemy" czy "Koalkoholizm"
Kupując książkę to nie Ty płacisz prowizję,Twój zakup tej książki powoduje ,że Księgarnia "Tolle" płaci nam prowizję,która za Twoją przysługą zasila nasz tzw:Kapelusz.

Polecane Książki:

Uzależnienia

Rozwój Osobisty

Kształtowanie Osobowości

Poczucie Własnej Wartości