Zapraszamy na Nowe Forum,To Forum jest obecnie jako Archiwum i Historia

 

www.niepijemy.pl

 

 

 

 

Współzałożyciel Wspólnoty AA Bill W. napisał:

"Publiczna informacja zawiera wiele form - proste oznaczenie na zewnątrz miejsca spotkań  informujące "Mityng AA dziś wieczorem", informacje w lokalnych książkach telefonicznych, dystrybucje literatury AA, audycje radiowe, programy telewizyjne z użyciem zaawansowanej technologii. Jakakolwiek jest to forma, sprowadza się to do tego, że "jeden alkoholik niesie przesłanie drugiemu" czy to przez osobisty kontakt lub przez użycie czyjegoś pośrednictwa lub środków przekazu".

 

paski

 

Portal i Serwis "niepijemy.pl" są Portalem Społecznym, niekomercyjnym i nie przynoszą żadnych korzyści materialnych, finansowych i ambicjonalnych.

Społeczność którą tworzymy w Portalu i Serwisie” niepijemy.pl” jest naszym dobrowolnym celem bez przymuszonej woli lub nacisku osób trzecich..

 Zaletą informacji internetowej jest jej nieograniczony zasięg, co pozwala każdemu z nas być tutaj bez względu w jakim kraju mieszka. Było by dużym błędem nie wykorzystanie możliwości środków przekazu jakim jest Internet. To dobre rozwiązanie,aby wyjść z naszą chorobą, lub koalkoholizmem na zewnątrz. Tym idealnym sposobem możemy Anonimowo, samotnie o dowolnej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca zapoznać się z wszelkimi informacjami i zadać pytania na które nie znamy odpowiedzi. Możemy szukać pomocy i doświadczeń innych alkoholików ,czy ludzi, którzy żyją obok alkoholika nazywani przez fachowców- koalkoholikami.
Moja świadomość i dojrzewanie w chorobie alkoholowej spowodowała, aby iść za wyzwaniem Bila.W i wykorzystać możliwości internetowe do kontaktowania się, dzielenia się wszystkim i z wszystkimi ,których choroba alkoholowa dotyka bezpośrednio, czy pośrednio, co za tym idzie, że utworzyłem w  styczniu 2010 roku Portal internetowy „niepijemy”

 Aby to wszystko mogło dobrze funkcjonować i wciąż się rozwijać , wymaga Naszych  inwestycji finansowych na utrzymanie Domeny i Serwera ”niepijemy” i Koalkoholizm"

„niepijemy”uruchomił możliwość  dokonywania   Wpłat On-Line aby wszyscy, którzy chcą wesprzeć ten Portal tzw: przysłowiową złotówką i wspomóc utrzymanie Domeny i Serwisu mogli dobrowolnie przyłączyć się do współodpowiedzialności za utrzymanie Portalu, jakim jest :niesienia posłania innym i również wspieranie samego siebie.

 Nie ma żadnego Przymusu dokonywania wpłat przez użytkowników ,wpłacają tylko Ci, którzy chcą, Ci których zasobność portfela pozwala na to. Chciałbym aby dobrze zinterpretować opcję wpłat, aby nie powodowało to zbędnej polemiki i krytyki tych, którzy nie dokonują wpłat.

Traktujmy to jak  Kapelusz  chcesz -dajesz-nie chcesz -nie dajesz.

W Serwisie „niepijemy” będą podawane aktualne roczne koszta utrzymania, modernizacji i rozwoju Portalu.Naszym celem jest, aby samodzielnie pokrywać koszty wynikające z utrzymania i rozwoju Domeny „niepijemy” i "Koalkoholizm"

 

Numer konta tylko poprzez wiadomoć prywatną lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

=========================================================================================================

 

Uwaga: Osoby,które dokonają wpłaty na konto Bankowe proszone są o krótką informację na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

o dokonanej wpłacie,  aby na bieżąco robić aktualizację wpłat, w innym przypadku gdy nie będzie powiadomień, aktualizacje będą robione co kwartal.

 

Osoby, które dokonują wpłat poprzez PayPal nie muszą podawać informacji, ponieważ PayPal wysyła informacje automatycznie o dokonanych wpłatach.

 

 Możesz również dokonać wpłaty za pomocą Konta  PayPal lub Karty Kredytowej,klikając w poniższy link "Przekaż Darowiznę"

 

Tabela Wpłat

 

paski